Dáša Zázvůrková „Pocta Haně Hegerové“

Čt 19. 10. 19:00 - 21:00
Kdo by nemiloval písně Hany Hegerové, královny československého šansonu. Srdečně zveme všechny příznivce šansonů na koncert české zpěvačky Dáši Zázvůrkové, která vám představí projekt „Čím dál tím víc…“

Návštěvníky koncertu čeká komponovaný večer plný šansonů Hany Hegerové v kombinaci s autorskými písněmi z Dášiny vlastní tvorby.

Měla jsem tu čest se s paní Hegerovou osobně setkat a dostala jsem požehnání šířit její repertoár. Je pro mě velmi důležité mít v písních příběh a nebát se emocí. A to přesně v těchto šansonech je. Se svými hudebníky se snažíme toto poselství předat.
Dáša Zázvůrková

Vystupující

Dáša Zázvůrková – zpěv
Vladimír Strnad – klavír
Rudolf Musil – saxofon a klarinet
František Raba – kontrabas
Vladimír Strnad
Působí v kapelách s Evou Emingerovou, Elenou Sonenshine, Jan Štolba kvarter, Petra Vlková Band, dlouholetý člen Kinsky Trio Prague, hostoval při nahrávání řady alb. Jeho klavír zní v mnoha českých filmech (Musíme si pomáhat, Kráska v nesnázích, Obsluhoval jsem anglického krále…).

Rudolf Musil
Jeho hra na saxofon a klarinet zní v mnoha projektech jako např. Koncert v barvách Semaforu, muzikál Cabaret, Slaměný klobouk. Rudolf Musil je členem několika jazzových, swingových kapel i hobojista v Ústřední hudbě AČR.

František Raba
Dvorní člen kapely Jitky Zelenkové, člen skupiny Prague Queen, působil v Pražském symfonickém orchestru FOK, Nerez, Caribe Jazz Quintet, hostoval při nahrávání řady alb.

Dress code
Semi Formal
Kategorie Hudba
Lokalita Nový Hradec Králové
Telefonc +420 495 712 191