Festival Na jednom břehu

So 27. 5. od 16:00
Festival Na jednom břehu 2023 slaví dvacet let své existence a to v místě, pro které byl před lety stvořen a kam patří. V Letním kině Širák v Hradci Králové rozpoutá svou hudební a společenskou slavnost v sobotu 27. května 2023 a nabídne celodenní vytříbenou a žánrově pestrou dramaturgii. Rádi bychom tento ročník věnovali všem divákům a partnerům, kteří jej podporovali celých dvacet let. Zveme na pocivý domácí ČESKO-SLOVENSKÝ MEJDAN ROKU, kde krom nových mladých objevů potkáte i známé tváře! Přátelé, bude to tanec! :)

Festival je pořádán za podpory Města Hradce Králové, Královéhradeckého kraje a několika firem a subjektů, uvedených na naší webové stránce Partneři. Děkujeme!!

- Festival je již kultovní akcí pro řadu návštěvníků a o mnohé další musíme každým rokem bojovat právě žánrovou pestrostí, kombinujeme koncerty jak pro náročného, tak méně náročného diváka, kvalita a morální kredit učínkujících je tím hlavním pojítkem.
- Předškolní děti mají vstup zdarma, DĚTI školou povinné DO 18 LET ZA POLOVIC, dětské vstupenky lze koupit pouze na místě.
- Hlásíme se k HATE Free festivalům v ČR
- Festival každoročně oživuje kulturní scénu v Hradci Králové, potažmo v Čechách, o world music ze zahraničí a české alternativní scény.
- Záměrem každého ročníku je posílit dramaturgii o zajímavá jména v tomto oboru, nekopírovat ohranou festivalovou dramaturgii jinde, importovat na festival pouze ojedinělé projekty
- Oblíbený je u mladých rodin s dětmi i střední generace, která vítá mírumilovnou atmosféru na festivalu založenou na extrémně zajímavé a vyvážené dramaturgii. Originální jsou pro ně také produkty, nabízené v oblasti domáckého občerstvení a gastro nabídky.

Rozšiřujeme festival o Food & Art festival, který je pro příchozí zdarma v parku před Letním kinem. Kvalitní gastronomie pokračuje do areálu, pivní speciály, vinotéka, čajovna atd ... Pitná voda zdarma.
Kategorie Hudba, Jídlo, Kultura, Nápoje
Lokalita Centrum
Telefonc 776 705 628

Další akce